Moc detalu – jakie elementy znajdziesz na opaskach laVashka?

Co sprawia, że opaski laVashka są wyjątkowe? To zasługa kilku połączonych czynników – jednym z nich są materiały, z których je tworzymy. Z dużą uwagą wybieramy wszystkie komponenty, każdy z nich jest dokładnie selekcjonowany i aplikowany ręcznie, co gwarantuje niezrównaną jakość naszych produktów. Dzisiaj przyjrzymy się bliżej elementom, które znajdziesz na opaskach laVashka.

Kamienie – precyzja cięcia i gra światła z kolorem

Korzystamy z różnorodności kształtów – od klasycznych, fasetowanych kamieni, które skupiają i odbijają światło ( to na przykład Venus Grape kiss i Viva narrow deep black), po gładkie, polerowane kryształy, które delikatnie przepuszczają promienie, tworząc subtelny blask. Znajdziesz je między innymi w kolorowej opasce Liberty Dusty pink i monochromatycznej Chloe Night Sky


Obok całej palety pojedynczych barw w naszej kolekcji zdobień są również kamienie z efektem duochrome i multichrome, które zmieniają barwę w zależności od kąta widzenia, oferując całą paletę kolorów w jednym kamieniu. Ten efekt znajdziesz m.in. w opaskach Scarlet Power of colors, Liberty narrow Purple rain i Aura Magic blue.


Wszystkie z naszych opasek są tworzone ręcznie, z dbałością o najmniejszy detal, gwarantując idealne dopasowanie i trwałość. Chcesz poznać ten proces krok po kroku? Polecamy wpis blogowy – [link do wpisu #16 – Jak projektujemy i tworzymy nasze opaski do włosów?]

Metaliczny blask – nowoczesna elegancja

W laVashka lubimy łączyć faktury i rodzaje wykończeń. Obok kryształów w naszych projektach często sięgamy po kolory inspirowane kamieniami szlachetnymi. Metaliczne barwy – odcienie srebra, złota, platyny czy brązu, naśladując wygląd swoich pierwowzorów, dodają element błysku lub połysku, inny niż w przypadku kamieni.


Ten unikatowy efekt dodaje opaskom modowego, wielkomiejskiego looku. Zobaczysz je na przykład w opaskach Claire Ombre Silver, Liberty narrow Night sky i Venus Golden moon.

Perły – różnorodność klasyki

W laVashka czerpiemy z tradycji, lecz zawsze przez pryzmat współczesności. Perełki są przez nas dobierane z uwzględnieniem kształtu i odcienia, by idealnie komponować się z estetyką projektu. Często o perłach myślimy w kontekście ich najbardziej klasycznej, mleczno-połyskującej odsłonie, która zasłużenie uchodzi za złoty środek i kwintesencję gustownej, subtelnej biżuterii. To jeden z powodów, dla którego perły są wyborem panien młodych, chętnie sięgających po modele opasek z ich udziałem – na przykład Esmeralda Silver i Carla Crystal pearl


Na klasycznej odsłonie pereł nie kończymy. Kolorowe, często metaliczne odcienie perełek to nasz sposób na unowocześnienie tego elementu ozdobnego. Perły w takiej interpretacji to zarówno główne gwiazdy – idealnym przykładem takiej opaski są siostrzane Venus Ombre silver i Aura Ombre silver, jak i w formie detalu komponującego się w ramach większej różnorodności – Maya Strone Sand, Vera Grape kiss czy Aura Golden plum.

Tkaniny – miękkość i luksus

W naszych kolekcjach używamy wyłącznie najszlachetniejszych materiałów. Jedwab o subtelnym połysku i aksamitne tkaniny w głębokich odcieniach, otulają konstrukcję opaski, zapewniając komfort oraz elegancki wygląd. Jedwabne opaski zdążyły już wejść w stały kanon dodatków z kategorii ‘must have’. W laVashka znajdziesz różnorodne modele z jedwabiem, zarówno w wersji gładkiej – Gina Poppy czy Gina Black&White, jak i z supełkiem – Gina Magic Blue oraz Gina Pink Flower.


Poszukując rozwiązania z otulającym, miękkim aksamitem w laVashka postawiliśmy na grę kontrastu. Aksamitne wykończenie znajdziesz u nas przede wszystkim w odsłonie rockowego glamouru – w połączeniu z łańcuszkami, srebrem i ciemnymi kamieniami. To opaski ‘GlamRock Rita’ – Emerald i Black

Wszystkie odcienie i faktury piękna

Nasze opaski są odzwierciedleniem rzemiosła i artyzmu. Dla laVashka każdy detal ma znaczenie, a perfekcja wykonania idzie w parze z ekskluzywnym designem. Tworzymy akcesoria, które są jednocześnie dziełem sztuki i przedmiotem użytku codziennego. Zapraszamy do świata, w którym tradycyjna jubilerska precyzja spotyka się z codzienną funkcjonalnością – zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Powrót do blogu

Zostaw komentarz