Historie projektów opasek laVashka - edycja ślubna

Historie projektów opasek laVashka - edycja ślubna


W laVashka każda opaska ma swoją historię, którą pragniemy się podzielić. Stworzone z dbałością o detale, nasze opaski niosą ze sobą unikalne opowieści inspirowane tradycją, współczesnością i pragnieniem wyrażenia piękna w wielu wymiarach. Dzisiaj przybliżymy Ci historie kilku modeli z naszej kolekcji ślubnej.

Gra światła z lodem

Gdy światło przebija się przez lód, tworzy spektakl, który jest równie oszałamiający co nieuchwytny. Inspiracją dla opaski była właśnie ta gra świateł, oddana za pomocą przejrzystych okazałych kryształów. Idealna dla panny młodej Chloe Crystal Silver jest siostrzaną wersją dla ‘Chloe Night Sky’ i ‘Chloe Ombre plum’, o których więcej przeczytasz w tym wpisie – [link]


Jeśli poszukujesz na swój ślub dodatku, który łączy w sobie okazałość formy z harmonijnym designem, to ‘Chloe Crystal Silver’ jest wyborem doskonałym. To jednocześnie model, który z powodzeniem wykorzystasz przy innych okazjach – tajemnica wyrafinowanego stylu opasek Chloe tkwi w ich ponadczasowości i prostocie. 

W gwiazdozbiorze elegancji

Zdjęcia kosmosu oferują fascynujący wgląd w odległe galaktyki, gromady gwiazd, planety, księżyce oraz inne niebiańskie ciała i zjawiska, które tworzą nasz wszechświat. Dzięki zaawansowanym technologiom, takim jak teleskopy kosmiczne, sondy i satelity, jesteśmy w stanie zobaczyć i udokumentować obiekty kosmiczne w sposób, który był nieosiągalny w przeszłości.


Zaczerpnięte prosto z nieba, gdzie gwiazdy układają się w olśniewające wzory, inspiracje dla naszych opasek Esmeralda Silver i Esmeralda Gold są równie dalekosiężne, jak przestrzeń kosmiczna. Każdy lśniący kamień i każda perła na tych opaskach to metaforyczna gwiazda, a ich rozmieszczenie przypomina konstelacje, które od wieków fascynują obserwatorów nocnego nieba.

Zaplecione kamienie

Planując swoją ślubną fryzurę bardzo prawdopodobnie jest to, że pomyślałaś o nim. Motyw warkocza, który od wieków jest symbolem kobiecego piękna i siły, znalazł nowe wyrażenie w Luna Crystal White. Przekształciliśmy klasyczny motyw warkocza w niezwykły element ozdobny. 


Kamienie i perły, misternie wplecione w strukturę opaski, tworzą wzór, który łączy w sobie elegancję z subtelnym charakterem. Ta opaska jest idealna dla każdej kobiety, która pragnie, by jej ślubny wybór był ponadczasowy.

Biżuteryjna symfonia zimowa

Czy Ciebie również zachwyca ulotne piękno gałęzi podczas zimy? Nas zainspirował fakt, że wygląd drzew przybiera różne postacie – od oszronionych, przez oblodzone przy spotkaniu szronu ze słońcem, aż po ośnieżone. Każda z tych faz jest unikalna i zmienna w czasie. To właśnie ta piękna, naturalna transformacja zimowego krajobrazu była początkiem dla opaski 

Carla Crystal Pearl.


Delikatność mroźnego poranka uchwycona za pomocą lśniących pereł i kryształów tworzy wzór, który jest niczym zimowa poezja noszona na włosach. W tej opasce, połączyliśmy czar zimy z niepowtarzalną elegancją, który będzie idealna dla przyszłej panny młodej, która ceni sobie unikatowe połączenie natury z luksusem. Rodzina opasek Carla to łącznie trzy odcienie, które odpowiadają różnym preferencjom i typom urody. Poza wariantem ‘Crystal Pearl’, w naszej kolekcji znajdziesz również odcienie Ivory oraz Gold.


Wszystkie opaski projektujemy w naszej pracowni. Chcesz dowiedzieć się, jak wygląda ten proces? Polecamy ten wpis blogowy – [link do wpisu #16 – Jak projektujemy i tworzymy nasze opaski do włosów?]

Królewski wzór ujęty w kamieniach 

Za historią tej opaski stoi inspiracja architekturą i jest hołdem dla epoki, w której szczegół miał znaczenie. Zwiedzając gotyckie katedry w mnogości detali wyróżnia się rozeta - ornamentowy wzór połączony z witrażem, przez który przenika światło tworząc feerię blasku. 


Opaska Viva Crystal White czerpie inspirację z gotyckich rozet, przekładając bogactwo i złożoność tego wzoru na język ślubnej mody. Przejrzyste kryształy i perły tworzą kompozycję, która jest zarówno wyrafinowana, jak i pełna charakteru. Ta opaska przemówi do nowoczesnych panien młodych. Jeśli pragniesz dodać swojej ślubnej kreacji szczyptę tradycyjnej elegancji, zachowując jednocześnie świeże i aktualne podejście do mody – ‘Viva Crystal White’ jest  rozwiązaniem dla Ciebie.

Jeśli szukasz złotego wykończenia, koniecznie sprawdź siostrzaną wersję Viva Gold.

Jaka jest Twoja ślubna historia?

Zapraszamy Cię do bliższego poznania całej kolekcji laVashka, którą zadedykowaliśmy pannom młodym. To nie tylko oszałamiająca ‘Chloe, nieszablonowa ‘Luna, inspirująca ‘Carla’, czy też majestatyczna ‘Viva’, ale znacznie więcej. Każdy model niesie ze sobą własną opowieść, czekając, aby uświetnić Twoje wyjątkowe chwile.


Poznaj wszystkie opaski z naszej kolekcji ślubnej i zdecyduj, która najlepiej opowiada Twoją historię.

Powrót do blogu

Zostaw komentarz