Historie projektów opasek laVashka

Projekty naszych rękodzieł zaczynają się od wizji artystycznej. To pierwsza iskra kreatywności, która prowadzi nas przez każdy etap tworzenia – od idei, poprzez dobór kamieni, aż do finalnego ułożenia każdego elementu. Za każdym wzorem stoi opowieść, każdy detal ma swoją genezę. Zapraszamy Cię do odkrycia czterech historii opasek, które znajdziesz w naszej kolekcji.

Oscarowy szmaragd

Największe wydarzenia ze świata filmu i muzyki to moment, w którym na czerwonych dywanach widzimy najbardziej kunsztowne i wyrafinowane kreacje. Niektóre z nich stają się ikoniczne i zostawiają w modzie swój ślad. 


Projekt opaski Liberty narrow Emerald to inspiracja zaczerpnięta z niezapomnianych szmaragdowych kolczyków Angeliny Jolie z gali rozdania Oscarów w 2009 roku, które zapisały się w historii jako symbol oszałamiającej elegancji. W laVashka przenieśliśmy magię tej biżuterii na opaski, abyś mogła poczuć magię wielkiego ekranu i dodać swoim stylizacjom magnetyzmu . 


Szczerze zainspirowani urokiem szmaragdu, który jest jednym z najcenniejszych kamieni szlachetnych na Ziemi, stworzyliśmy nie tylko ‘Liberty narrow Emerald’, ale również siostrzane wersje opasek – nowoczesną Claire Black emerald i romantyczną Aphrodite Emerald


Czy wiesz, że wszystkie opaski w laVashka są wykonane ręcznie? Więcej znajdziesz tu – [link do wpisu #15 – Co wyróżnia opaski do włosów od laVashka?]

NY glam - moda nowojorska w pigułce

Druga historia jest o uchwyceniu stylu Nowego Jorku. Charakter miasta i tego, jaką modę możemy tam zobaczyć jest jedyna w swoim rodzaju. Trochę klasyki, trochę charakteru grunge, miejski szyk i coś co sprawia, że całość jest bardzo modowa i inna niż style europejskie, jak na przykład paryski szyk czy skandynawski minimalizm. Kluczowy okazał się wybór odpowiedniego materiału, który odda charakter mody nowojorskiej.


Estelle Ombre to hołd dla eklektycznego stylu Nowego Jorku, miasta, które nigdy nie śpi. Metaliczne perły w odcieniach srebra, szarości i chłodnego brązu są tu symbolem klasycznej elegancji zestawionej z nowoczesną odwagą. Ten model to doskonały wybór dla kobiety, która na tle wielkomiejskiego pejzażu pragnie wyróżnić się, zachowując równocześnie klasyczny understatement.


Gra słońca na niebie w lustrzanym odbiciu

Za opaskami Chloe Night Sky i Chloe Ombre plum stoi historia o fascynacji kolorami natury i niełatwej do uchwycenia głębi wszystkich odcieni dla tych dwóch zjawisk – zachodzącego słońca i nocnego nieba. Struktura zbitego lustra, którą uzyskaliśmy dzięki misternie ułożonym kamieniom odbija światło w sposób, który przypomina ostatnie barwy słońca przed zniknięciem za horyzont i toń kosmosu. To opaska dla kobiety, która podziwia siły natury i pragnie odzwierciedlić ich moc w swoim wyglądzie. 


Chcesz zobaczyć, jak projektujemy nasze opaski? Polecamy ten wpis blogowy – [link do wpisu #16 – Jak projektujemy i tworzymy nasze opaski do włosów?]

Fascynacja barokowym splendorem

Film "Faworyta” z doskonałymi Olivią Colman, Rachel Weisz i Emmą Stone, przenosi nas w świat przepychu, intryg i artystycznej ekspresji w epoce baroku. Poza doskonałą fabułą i grą aktorską naszą uwagę przykuły doskonałe scenografia i kostiumy. Opaska Scarlet Power of colors to nasz hołd dla stylu barokowego, gdzie każdy szczegół ma znaczenie. Złożony wzór opaski z rozmaitością faktur oraz barw nie tylko odzwierciedla bogactwo i głębię baroku, ale też wprowadza ten historyczny splendor do współczesnego świata mody. 

Jaka jest Twoja historia?

Od echa oscarowych kreacji, przez miejski puls Nowego Jorku, po barokowy splendor - każda opaska z naszej kolekcji jest zaproszeniem do innej opowieści. Niezależnie od tego, czy jesteś w duchu klasyki, czy nowoczesności, czy też gdzieś pomiędzy, mamy coś, co pomoże wyrazić Twoją historię. To Ty nadajesz naszym opaskom indywidualne znaczenie. Czekają na Ciebie wyjątkowe ręcznie wykonane dzieła, których staranność i dbałość o każdy detal są fundamentem i odzwierciedleniem wartości naszej marki. Odkryj naszą kolekcję i wybierz opaskę, która najlepiej opowie Twoją historię.

Powrót do blogu

Zostaw komentarz